Niwelator rotacyjny laserowy EL515 GEO-FENNEL

Zastosowanie i możliwości

Dokładny, uniwersalny laser rotacyjny jest nieodzowny w pomiarach pionów, poziomów i kątów prostych. Znakomicie nadający się również do prac ogrodniczych i kształtowania krajobrazu.

Standardowy detektor zapewnia maksymalny zasięg pomiaru w każdych warunkach oświetleniowych.

Nieważne, czy ustawiasz ścianki działowe, sufity podwieszane, czy też kontrolujesz wysokości wewnątrz i na zewnątrz - dokładny, uniwersalny laser rotacyjny jest niezastąpiony w pomiarach pionów, poziomów i kątów prostych. Znakomicie nadający się również do prac ogrodniczych i kształtowania krajobrazu.

Standardowy detektor zapewnia maksymalny zasięg pomiaru w każdych warunkach oświetleniowych. Trzy prędkości obrotowe głowicy i błyskawiczne samopoziomowanie zapewniają komfort pracy i gwarantują szybkie, dokładne wykonanie zadań pomiarowych.

Kolejny wyróżnik - unikatowy w tej klasie instrumentów - jest nim fakt, że głowica laserowa obraca się tylko w przypadku gdy funkcja samopoziomowania jest aktywna. To zapobiega powstawaniu błędów. Dodatkowy plus, aby Twój pomiar był pewny! 

Dane techniczne

Zakres samoniwelacji

± 5°

Dokładność

±3mm na 10m

Prędkość obrotowa

200, 400, 600

Zasięg bez detektora*

30m

Zasięg z detektorem

200m

Klasa lasera

2M

Długość fali światła

635nm

Zasilanie

6 x 1,5V AA

Czas pracy z kompletu baterii

30 godzin

Zakres temperatury pracy

0°C ÷ + 45°C

Pyło/wodoodporność

IP54

Wymiary [mm]

140x120x158

Masa

1,5kg

O inny niwelator zapytaj telefonicznie.

Kosa spalinowa - wypożyczalnia

Chcesz zadbać o swój trawnik po okresie zimowym? Znajdująca się w naszej ofercie kosa spalinowa - wypożyczalnia marki Husqvarna to niezawodne narzędzie, które sprawdzi się zarówno na małych powierzchniach, jak i pomiędzy drzewami i krzewami. Wynajmując kosę spalinową zyskujesz dostęp do profesjonalnego narzędzia znanej marki w atrakcyjnej cenie.

Zadzwoń i zarezerwuj - Telefon: 503 023 967

Szukasz czegoś innego?

Zadzwoń: 503 023 967, lub zobacz pełną ofertę wypożyczalni BMK Rzeszów.

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczek).